• Dostawa

SPOSÓB DOSTAWY I KOSZTY

Przekonaj się sam jak tanio i wygodnie dostarczymy do Ciebie zamówione towary. W naszym sklepie nie ukrywamy kosztów, zawsze wiesz ile naprawdę płacisz. Po długich negocjacjach i analizie innych dostawców nawiązaliśmy współpracę z międzynarodową firmą kurierską DPD udało nam się wynegocjować warunki dostawy paczek o wadze do 30 kg za jedyne 10 zł brutto. W tym zawarta jest już cena VAT. Płacicie Państwo tylko 10 zł za 30 kilogramową paczkę, w większości przypadków produkty w sklepie są ciężkie jak np. karma dla psów. Sklep nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. Za każdą dodatkową paczkę do 30 kg pobierana jest dodatkowa opłata 10 zł. Tak samo nie płacicie państwo dodatkowych kosztów usługi doręczenia do rąk własnych 12 zł. ( Cennik DPD ).

 

Jedna paczka może ważyć 30 kg.

do 30 kg- 10 zł (jedna paczka)

do 60 kg- 20 zł (dwie paczki)

do 90 kg- 30 zł (trzy paczki )

do 120 kg- 40 zł (cztery paczki)

do 150 kg- 50 zł (pięć paczek)

UWAGA!!! Zamówienia w sklepie powyżej kwoty 150 zł są przesyłane za darmo. Każda przesyłka jest ubezpieczona.

 

Proszę porównać sobie cennik oficjalny Firmy DPD ( kliknij tutaj ). Do ceny podanej w tabeli należy doliczyć VAT 23 %

Ponadto Firma DPD dysponuje siecią własnych oddziałów w całej Polsce ( kliknij tutaj ) oraz posiada ogromną sieć punktów DPD PICKUP. Znajdź punkt Pickup w Twojej okolicy ( kliknij tutaj ).

Przed dostarczeniem paczki zawsze jesteście informowani o planowanym dostarczeniu jednakże gdy kurier nie zastanie Państwa w domu zostawi paczkę najbliżej Waszego miejsca zamieszkania ( zobacz film ).

Posługując się numerem listy przewozowego bądź numerem referencyjnym możesz szybko sprawdzić gdzie obecnie znajduje się Twoja przesyłka. Otrzymacie państwo link do śledzenia Waszej Paczki lub możecie podejrzeć ją na stronie DPD ( kliknij tutaj ).

 

Z poważaniem: Sebastian Juszczak

  • Sklep zamknięty

strona w budowie