• Sposoby płatności

 

W naszym sklepie www.onlyfood.pl chwili obecnej są dostępne trzy wygodne sposoby płatności:

 

Płatność przelewem na konto sklepu www.onlyfood.pl bezpośrednio z Państwa Banku.

Płatność przelewem jest dostępna dla każdej wybranej przez Ciebie formy dostawy, za tę formę płatności nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat i prowizji. Płacisz ze swojego konta na konto sklepu (BZWBK 79 1090 1160 0000 0001 3596 9200) a realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu przelewu.

Płatność szybkim przelewem online za pośrednictwem systemu PayU SA, ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań NIP 779-23-08-495, REGON 300523444, Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000274399, Kapitał zakładowy: 4.944.000 złotych w całości opłacony.

Pasek_banki_karty_raty(1).png

Płatność szybkim przelewem online za pośrednictwem systemu Sky-Pay obsługiwanym przez Blue Media S.A.”. z siedzibą w Sopocie, ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ VIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000320590, NIP 585-13-51-185, REGON 191781561. Kapitał zakładowy 2 000 000 PLN (wpłacony w całości).

 

Baner-blue-media(1).png

 

Płatność ratalna za pośrednictwem systemu PayU SA pożyczka już od 300 zł do 20 000 zł w całości online. Decyzja nawet w 15 minut.

grafika-zakupy-na-raty.jpg

 

Kiedy możesz skorzystać z rat?

Płatność na raty z PayU jest możliwa, gdy: koszt towaru wraz z dostawą mieści się w przedziale 300 - 20 000 zł i kupujący nie wybrał płatność przy odbiorze.

Kto udziela pożyczki na zakupy?

Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej na zakupy jest jeden z partnerów pożyczkowych: Alior Bank, mBank lub Kreditech. PayU jest podmiotem pośredniczącym pomiędzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą. Sprzedający nie jest stroną umowy o pożyczkę.

Co się stanie jeśli nie otrzymają Państwo pożyczki?

Nic, ponieważ zakup przedmiotów następuje dopiero po: udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji przez sprzedawcę.

Jak wygląda procedura zwrotu w przypadku zakupu na raty?

W terminie co najmniej 14 dni od otrzymania zamówienia, kupujący wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca ma więc obowiązek poinformować pożyczkodawcę o rezygnacji z zakupu i zwrócić kwotę otrzymaną na poczet rat.

Przykład pożyczki na kwotę 1000 zł.

Całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 22,36%,oprocentowanie zmienne 6,5% (dla mBank S.A. z siedzibą w Warszawie), oprocentowanie stałe 6,5% (dla Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie), oprocentowanie stałe 6,5% (dla Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie), całkowita kwota do zapłaty: 1100 zł, całkowity koszt : 100 zł (w tym: prowizja: 65,00 zł, odsetki: 35 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 11 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Warunki oferty: wg stanu na 15 maja 2015 r. (dla mBank S.A. i Alior Bank S.A.) i 25 kwietnia 2016 r. (dla Kreditech Polska Sp. z o.o.). Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą   w Warszawie, lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dowiedz się więcej o dostępnych u nas sposobach płatności i wybierz najwygodniejszy dla siebie. Pamiętaj, że wszystkie transakcje, które przeprowadzasz w naszym sklepie www.onlyfood.pl są bezpieczne, Twoje dane są zabezpieczane, szyfrowane i przetwarzane tylko na potrzeby realizacji zamówienia, nigdy nie przekazujemy Twoich danych innym sklepom czy firmom. Transakcje przeprowadzane z nami są zabezpieczane certyfikatem SSL (ikonka kłódki na pasku przeglądarki i zakończenie nie http:// tylko https://) gwarantującym bezpieczeństwo, a płatności online realizujemy za pomocą uznanych, renomowanych serwisów, które gwarantują bezpieczeństwo każdego przelewu.

Płatność szybkim przelewem online jest możliwa dla każdej wybranej przez Ciebie formy dostawy, jest realizowana bez dodatkowych opłat i prowizji. Po kliknięciu przycisku "Zamawiam" przejdziesz do strony z linkiem umożliwiającym płatność. W formularzu zamówienia masz możliwość wyboru jednego z powyższych systemów płatności. Gdzie zgodnie ze wskazówkami operatora, będziesz mógł dokonać płatności. Zarówno System PayU jak i system Sky-Shop (BlueMedia) umożliwia płatność z większości kont bankowych a także kart płatniczych i kredytowych. Współpraca z renomowanym operatorem gwarantuje bezpieczeństwo transakcji.

Z poważaniem zespół sklepu internetowego www.onlyfood.pl

  • Sklep zamknięty

strona w budowie